ТАЇЛАНД

Неймовірна йога подорож до казкового королівства Таїланд

1350 $

+ авіапереліт

06.01.2020 - 17.01.2020

Йога та пригоди у Каппадокії

730 євро

+ проїзд

30.04.2020 - 06.05.2020

найцікавіша експедиція

Нас чекає

Пригоди

Пригоди:

Нас чекає зустріч казкового світанку на повітряній кулі: враження які будуть з вами впродовж всього життя. Подорож на квадроциклах самими мальовничими куточками Каппадокії. Маршрут сафарі  прокладений на відстані понад п’ятдесят кілометрів. Подорож триватиме близько шісти годин. Ми побачимо унікальні пейзажі, аналоги яких не зустрічаються на нашій планеті  більш ніде у світі. Кожен день будемо з вами мандрувати таэмничими долинами – це справжня захоплююча романтика інопланетних мандрів, з їх інтригуючим  та непередбачуваним сюжетом.

Наприкінці наших пригод ми зупинимось ще на одну добу у Стамбулі. Прогуляємося вулицями цього розкішного міста, подивимося на мости Босфору, завітаємо до Блакитної Мечеті. Стамбул у маї – непереверщений,  він квітне та сяє, а у повітрі відчувається присмак кави та рахат лукума.

Йога

Йога:

Заняття з хатха йоги у самих мальовничіх містах Каппадокії
Медитативні техніки та практики роботи з диханням (пранаями).

Саморозвиток

Саморозвиток:

Лекціі та практики з саморозвитку. Семінар “Перезавантаження. Нова Я”

Розміщення

Розміщення:

Caravanserai Inn Hotel готель – один з найкращих варіантів у невеличкому селищі Гереме. З тераси на даху готеля, за ранковою кавою, можна насолоджуватись захоплюючими краєвидами з повітряними кулями,  які на світанку тисячами вирушають на зустріч сонцю.

Glamour hotel – тут мы зупинимось на одну ніч,  наприкінці нашой подорожі. Готель знаходиться у самому серці Стамбула. Отже нам буде дуже зручно прогулятись до Блакитної Мечеті, побачити Собор Святої Марії, випити пляшечку гарячої турецької кави, на роскішному узбережжі Босфору.

від подорожі

Ваші враження

Що входить у ціну:

  • Проживання у готелі Caravanserai Inn Hotel зі сніданками у Каппадокії. Проживання у готелі Glamour hotel у Стамбулї зі сніданком.
  • Трансфери у Туреччині аеропорт - готель - аеропорт у Каппадокії та у Стамбулі.
  • Політ на повітряній кулі
  • Сафарі на квадроциклах
  • Медитативні техніки та дихальні практики
  • Хатха йога
  • Лекції та практики з саморозвитку
  • Консультації інструктора йогатерапевта

Сплачується додатково:

  • Авіаквитки Запоріжжя -Невшехір (з пересадкою у Стамбулі), Невшехір - Стамбул та Стамбул - Запоріжжя. Вартість усіх квитків разом складає 7395 грн з валізою.
  • Інші особисті витрати
Вітаємо Вас

Наша команда

Марія Смірнова
Марія Смірнова - інструктор йоги, духовного розвитку та транформаційних практик. Прийняття і любов до людей - її стиль. Володіє баченням причин невдач та хвороб та способів зцілення. Нею рухає неймовірне бажання допомагати людині будувати щасливе життя, проходити всі етапи усвідомлено і спокійно. Детальну інформацію про майстра ви знайдете на сайті: http://yoga-smirnova.com.ua
Ольга Богатирьова
Організатор авторських подорожей, створених для людей які цікавляться особистим розвитком, йогою та поліпшенням якості свого життя. Це подорожі в яких ми відкриваємо для себе нові знання і практики, знайомимося з новими країнами з нестандартною сторони. Керівник Агенції Подорожей SunTOUR. Викладає йогу та читає лекції з різноманітних тем по саморозвитку. Співзасновник громадської організації "Я Різна", метою якої стоять завдання формування інтересу до здорового способу життя, спорту, правильного харчуванню та саморозвитку.
відпочивайте з нами

Відгуки туристів

Приключения на Бали был НАСЫЩЕННЫЙ, ЁМКИЙ, РАЗНООБРАЗНЫЙ ТУР! Он , благодаря Ольге, был продуман до мелочей – нужно было просто довериться программе и наслаждаться атмосферой острова, не задумываясь об организационных моментах – а это многого стоит! Все это сопровождалось массой эмоций, интересных семинаров с Марией и занятиями йогой в очень атмосферных местах!
Я благодарна за полученные впечатления в туре на сказочный остров Бали)

Анастасия Капкан

Анастасия Капкан

Начиная с отправления со станции жд вокзала Мариуполь и завершением нашего турне – прибытием на станцию жд вокзала Мариуполь, все было продумано и спланировано на высшем уровне, лишних вопросов не возникало, стоило только не терять Ольгу из вида. Наше путешествие включало в себя практики йоги и духовное развитие, эта удивительная девушка – Богатырева Ольга, так продумала и организовала наш отдых, что нам удалось прочувствовать глубину, историю и духовность острова, а также напомнила его яркими, красочными, фееричными впечатлениями на берегу океана, посещением местных рыбных ресторанчиков и при желании каждый мог посетить любой пляж острова.

Ирина Белозерцева

Ирина Белозерцева

Мне нравиться доверяться профессионалам своего дела, относящимся к своей работе с любовью. Я называю таких людей “фанатами”. Путешествуя с Ольгой – я могу полностью расслабиться, довериться профессионалу и получать максимум удовольствия от путешествия. Самое большое, что от меня требуется – это сказать да, оплатить тур и сложить чемодан. А обо всем остальном – можно не беспокоиться.
Путешествие на Бали…
Для меня оно было пока что самим ярким из тех мест, которые я посещала. Поразило разнообразие природы, атмосфера, в которой чувствуется манящее волшебство, эта чарующая балийская музыка, доброжелательные улыбки незнакомых людей, аромат цветов, который преследует тебя с первой минуты приземления самолёта. Бали меня просто очаровал. Смогут ли меня так удивлять следующие мои путешествия?

Елена Кошель

Елена Кошель

Давно хотела посмотреть Бали и по счастливой случайности попался тур Ольги Богатыревой & Марии Смирновой: ” Приключения на Бали”! Это были действительно приключения! Да еще в компании 14 прекрасных ,разных,интересных спутниц. Тур,благодаря Ольге,был организован таким образом,что за короткое время мы успели посмотреть все самые важные достопримечательности остова ,экскурсии были прекрасно организованы и на любой вкус.Мы провели незабываемые вечерние семинары с Машей,которые помогли каждой из нас в самопознании и саморазвитии( отдельное спасибо). Я благодарна вселенной за знакомство с каждой из участниц и организаторов тура! С огромной радостью присоединюсь еще не раз к Вам! И, как там у нас йогов)), НАМАСТЕ!🙏

Яна Смирнова

Яна Смирнова

Бали – проник в мое сердце и остался там навсегда. Остров релакса и уединения, новых непередаваемых ощущений, свободы, приключений, наслаждения и ярких эмоций. Нетронутая природа, древние храмы, невиданные животные, огромные пляжи, скалы и обрывы с невероятными видами на величественный океан, потрясающие рассветы и закаты, добрые, открытые и улыбчивые балийцы. Все это благодаря организатору наших приключений по миру Ольге Богатыревой и духовному руководителю практик и медитаций Марии Смирновой. Благодарю вас за этот праздник души. И, конечно, нашей задорной, веселой, жизнерадостной компании. Люблю и благодарю всех!!!

Елена Левченко

Елена Левченко

“Хочу висловити подяку за організацію нашої подорожі. Приємно мати справу з професіоналами: менеджери турагенції Sun Tour виконали всі наші побажання, завжди були на зв’язку і відповідали на безліч питань.”

Сім’я Мироненко

Сім’я Мироненко

“Дуже вдячна співробітниці турагентства Сан Тур Валерії за підбір туру. Готель Hilton Resort у Туреччині дуже гідний, харчування відмінне, персонал ввічливий, атмосфера і дитячі зони справді вражають. Я задоволена відпочинком.”

Надія Кринична

Надія Кринична