Телефон: +38 098 462 07 61 E-mail: suntour.agenzia@gmail.com

Про наші подорожі зі смислом

Чи можна поєднати особистий розвиток і захоплюючу подорож!

ТАК!

Про нас

Наш проект створений для людей зацікавлених особистим розвитком, йогою і поліпшенням якості свого життя. Ми створюємо подорожі, в яких відкриваємо для себе нові знання і практики, знайомимось з новими країнами з нестандартної строни, обмінюємось досвідом і просто відпочиваємо веселимося і заводимо захоплюючі знайомства.

Наше завдання перенести семінари і практики у формат подорожі та поєднати пригоди у нових місцях з практиками  особистого розвитку.

 

Наша мета

Створювати подорожі де люди вчаться, трансформують і покращують себе. 

Це потрібно не тому що ми якісь не такі, а тому що оскільки ми хочемо результатів яких, не маємо потрібно міняти себе, напрацьовувати нові якості, трансформувати свою особистість в ту, у якій цей результат є.

 

Чому розвиток і практики ефективні саме у подорожі?

Тому що перебуваючи далеко від вашого звичного світу, ви стаєте іншою людиною, на яку в значно меншій мірі діють звичні стереотипи мислення і поведінки. У цьому стані вам легше подивитися на себе з іншого боку, проаналізувати свою поточну ситуацію, навчитися новим формам взаємодій.

Насамкінець, просто відпочити, пожити трохи іншим життям, можливо поекспериментувати, спробувати нарешті те, що так давно прагнелось.

Познайомитись з новими людьми, повеселитися так, як ніколи  раніше.

 

Якщо ви націлені на розвиток, хочете доповнити свою картину світу і познайомитися з цікавими людьми – Вам з нами)

 

Приєднуйтесь!

Разом з нами

Подорожуй та розвивайся

Вітаємо вас

Наша команда

Марія Смірнова
Марія Смірнова - інструктор йоги, духовного розвитку та транформаційних практик. Прийняття і любов до людей - її стиль. Володіє баченням причин невдач та хвороб та способів зцілення. Нею рухає неймовірне бажання допомагати людині будувати щасливе життя, проходити всі етапи усвідомлено і спокійно. Детальну інформацію про майстра ви знайдете на сайті: http://yoga-smirnova.com.ua
Ольга Богатирьова
Організатор авторських подорожей, створених для людей які цікавляться особистим розвитком, йогою та поліпшенням якості свого життя. Це подорожі в яких ми відкриваємо для себе нові знання і практики, знайомимося з новими країнами з нестандартною сторони. Керівник Агенції Подорожей SunTOUR. Викладає йогу та читає лекції з різноманітних тем по саморозвитку. Співзасновник громадської організації "Я Різна", метою якої стоять завдання формування інтересу до здорового способу життя, спорту, правильного харчуванню та саморозвитку.